О нас

Необхідно продати мед?

У самих компанійських та товариських бджолярів питання "де продати мед" зазвичай взагалі не виникає. Все розбирають численні друзі і знайомі, колеги і сусіди. Деякі навіть примудряються вибудувати міні версії мережевих пірамід, що працюють за принципом «моя ціна Х $ за кг, далі накручуйте скільки хочете».

Якщо в господарстві 5-10 вуликів, а друзі-знайомі, як і Вінні Пух, вважають мед найціннішим на світі продуктом, останній варіант збуту є оптимальним. Досвідчені бджолярі розпродають свій товар ще до викачування (під запис постійним клієнтам). Але якщо коло Ваших знайомих і друзів обмежене, а кількість виробленого (або споживаного) Вами меду трохи більше ніж «для себе», тоді Вам точно варто скористатися нашим сайтом.

img
img

Як продавати на сайті BankaMedu

Насправді, нічого складного в роботі на нашому сайті немає. Ми впевнені, що у нас розмістити оголошення про купівлю або продаж меду зможе кожен. Однак перш ніж використовувати наш сайт для розміщення оголошень Вам все ж варто пройти нескладну реєстрацію. Це займе у Вас не більше 2-х хвилин.

Для того щоб розмістити оголошення про купівлю або продаж меду, необхідно в меню особистого кабінету перейти в розділ «Мої оголошення» і вибрати пункт «Подати оголошення». Далі потрібно заповнити форму з описом товару, додати фото продукції та спосіб доставки і оплати. Якщо у Вас є паспорт пасіки або аналіз меду - обов'язково вкажіть це при створенні оголошення. Намагайтеся якомога докладніше заповнювати всі доступні поля. Це допоможе виділитися серед конкурентів, а також підвищить шанси продати або купити продукцію максимально швидко. Як тільки Ви заповнили всі поля і вказали необхідні дані, натисніть «Додати» і опублікуйте оголошення.

Всі подані оголошення обов'язково перевіряються менеджерами нашої Біржі. І після успішної перевірки оголошення публікується на торговій сторінці Біржі (меню «Знайти оголошення», розділ «Продаж ...»).

Bankamedu.in.ua - унікальний майданчик для вигідних угод з купівлі-продажу меду, виробів з воску та інвентарю для бджільництва

Перевірені продавці

Всі оголошення, розміщені на нашому сайті, проходять перевірку і модерацію нашими фахівцями.

Почати купувати
Зручний і швидкий пошук

На нашому сайті Ви зможете зручно і швидко знайти саме ту продукцію, яка Вас цікавить.

Найти оголошення
Опт і роздріб

У нас Ви можете купувати або продавати мед і товари для пасіки, як для особистого споживання в невеликих обсягах, так і для оптових поставок.

Подати оголошення

Це працює просто!

Купівля та продаж меду або товарів для пасіки відбувається дуже просто. Вам достатньо розмістити оголошення про продаж або купівлю меду і заповнити його максимально детально. Контактні дані покупців або продавців доступні тільки для зареєстрованих користувачів. Вподобане оголошення Ви можете додати до вибраного, щоб повернутися до нього пізніше. Для цього всередині оголошення необхідно натиснути . Якщо вас зацікавила об`ява ви можете додати його у відкладені оголошення та переглянути їх ще раз в обраному (верхнє меню сайту біля кнопки особистого кабінету).

Також для ефективного і швидкого пошуку потрібних товарів або оголошень варто використовувати пошук по сайту.

img

Готові розпочати?

Зареєструватись
Більше тексту